wtorek, 29 września 2015

Getin UP Free, czyli konto dla młodych

Getin UP Free to najświeższa propozycja Getin Banku stworzona specjalnie z myślą o młodych Polakach. To konto osobiste, które ma być skrojone na miarę potrzeb studenta. Jego cechą charakterystyczną jest brak opłat. Posiadacz rachunku nie zapłaci ani za prowadzenie konta, ani za przelewy, ani za kartę debetową. Korzyści ma być jednak jeszcze więcej.

Ponadto klienci, którzy zdecydują się otworzyć nowy rachunek w Getin Banku, zyskają wybór spośród siedmiu nowoczesnych wzorów kart debetowych. Do tego jeszcze otrzymają 10-procentową, naliczaną automatycznie przy płatności, zniżkę do Cinema City.

Dodatkowo specjalnie z myślą o studentach otrzymujących stypendia naukowe lub socjalne, w ramach konta Getin UP Free, Bank przygotował także nową promocję „Stypendium wyższe o 3%”. Dzięki niej studenci otrzymają dopłatę do stypendiów w wysokości 3% - do 30 zł co miesiąc przez rok akademicki. W prezencie od Getin Banku dostaną również dodatkowe 50 zł na start za pierwsze przelane stypendium. W ten sposób studenci mogą zyskać nawet do 320 zł przez cały czas trwania akcji. Naliczanie bonusów następuje automatycznie po zaksięgowaniu wpływu stypendium z uczelni na konto Getin UP Free. Promocja będzie aktywna przez 12 miesięcy i dotyczy wszystkich rodzajów stypendiów – m.in. naukowego, sportowego, socjalnego. W tym czasie jej uczestnicy będą mogli otrzymać 9 dopłat. Właściciele rachunku Getin UP Free, po spełnieniu określonych w regulaminie warunków, mogą również korzystać ze wszystkich innych przywilejów dostępnych dla Klientów Getin Banku w ramach Pakietu Korzyści „Mój Bank”. To między innymi wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, atrakcyjne warunki kredytu, możliwość otrzymania zwrotu części kosztów domowych rachunków, czy też zwrotu części płatności realizowanych za pomocą karty kredytowej. Automatycznie przystępują również do Programu Rabatowego, otrzymując zniżki podczas płatności kartą Getin Banku w sklepach i placówkach prawie 80 partnerów akcji, w tym na przykład w szkole językowej EMPIK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz