czwartek, 3 lipca 2014

Promocje w BZ WBK

BZ WBK znowu szaleje, poza Kontem Godne Polecenia co omawiałem tutaj - można zarobić 700zł, Bank promuje kolejne usługi:1. Karta kredytowa, która daje zwrot za zakupy
Możesz zarobić aż do 760 zł w ciągu roku. Za dokonane płatności kartą otrzymujesz:
  • 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach w Polsce
  • 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce
  • 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce
Karta dostępna jest dla Klientów z dochodem od 2000 zł netto (dla posiadaczy Konta 1|2|3 już od 650 zł netto). Wystarczy tylko pamiętać o uruchomieniu usługi automatycznej spłaty kwoty minimalnej (5%) rachunku karty kredytowej, aby korzystać ze zwrotów na dokonywane płatności.
Tylko w lipcu 2014 roku dla każdego klienta, który zawnioskuje i podpisze umowę o wydanie karty kredytowej  1|2|3 przez pierwsze pół roku korzystania karta nie ma opłat. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w załączonym regulaminie.

2. Darmowa Coca-cola w BZ WBK

Aby dostać butelkę Coca-Coli 0,5 l wystarczy w sklepie Żabka lub FreshMarket zrobić zakupy za min. 25 zł i zapłacić za nie kartą płatniczą wydaną do konta osobistego lub kartą kredytową MasterCard lub Maestro, wydaną przez Bank Zachodni WBK.

Promocja obowiązuje w okresie 2.07-2.09.2014 r.


3. 100zł  za wykorzystanie przekazu Western Union w BZ WBK 
Aby skorzystać z promocji wystarczy do 15.12.2014 r. założyć Konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz podać numer telefonu komórkowego.  Do końca bieżącego roku należy też dokonać wypłaty w ramach Western Union w bankomacie.  

Po spełnieniu powyższych warunków bank wypłaci premię w wysokości 50 zł na konto osobiste. Drugi bonus 50 zł zyskają ci, którzy wykonają kolejne pięć wypłat w ramach Western Union za pośrednictwem bankomatu na Konto Godne Polecenia.  

Szczegóły promocji "Zarabiaj podwójnie z Western Union w bankomacie" znajdziesz w regulaminie

Promocja wcześniejsza na 50zł omawiałem tutaj

1 komentarz:

  1. Jak widać WBK ani na chwilę nie odpuszcza swojej promocyjnej ofensywy. Obecnie po raz kolejny rozdaje darmowe bilety autobusowe czy 30 zł za przetestowanie ich aplikacji mobilnej.

    Ale nie tylko oni mają świetne oferty... Obecnie Inteligo również oferuje świetną promocję - za otwarcie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. Jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą debetową. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.

    Chętnych na otwarcie konta z polecenia zapraszam po więcej szczegółów na pws@onet.pl

    OdpowiedzUsuń