poniedziałek, 23 czerwca 2014

Jak nie zarabiac w Internecie.

Starożytni Grecy mawiali, że inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze, zaś jego mądrość w tym, jak je wydaje.

Na pewno nie raz szukałeś informacji o tym jak zarabiać pieniądze.  Na pewno każdy spotkał się z nadzwyczajnymi metodami zarabiania oferującymi cudowne dolary.  Każdy chyba kto próbował swoich sił, się na to nabrał.  Szukasz, kupujesz „niesamowite systemy” , i starałeś się jak tylko mogłeś.  Bądź mądry i wykorzystaj doświadczenie osób, które przetestowały te wszystkie niesamowite systemy.

Gra w ruletkę z zachowaną progresją.
Gra polega na systematycznym stawianiu tylko kolorów w odpowiednim układzie i podwajaniu stawki ( ten artykuł nie ma na celu opisu systemu, więc nie będę pisał o szczegółach ). System oferuje ogromne pieniądze, jednak należy pamiętać, że w prawdziwych kasynach ta metoda jest zabroniona. Wiele osób uważa, że kasyna internetowe są „podrasowane”. Tego nie wiem i raczej nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.  Na pewno kasyna mają zarabiać, a nie rozdawać. 

Więc, po co takie rewelacyjne metody są promowane?
Właściciele takich stron internetowych zarabiają na poleceniach ! Jeśli zarejestrujesz się z takiego linku i wpłacisz pieniądze, oni otrzymają swoje wynagrodzenie. Na tym to polega. Opisy o zarobionych fortunach są czystą bzdurą. Nagrać film w wersji demo i pokazać jak cudowny model działa jest co najmniej nie etyczne. NIE DZIAŁA 

Klikanie w reklamy
To chyba najśmieszniejsze co tylko może być.  Na czystą logikę, Jak można zarobić klikając?  To nie pasuje do siebie kompletnie. Samo zajęcie jakby nie patrzeć jest „bardzo rozwojowe i wiele można się nauczyć”  Myślę, że nie muszę Cie przekonywać do tego, że to jest jakaś bajka. NIE DZIAŁA 

Wypełnianie ankiet.
Temat, który pojawia się gdzieś w sieci, widuje co jakiś czas ogłoszenia zachęcające aby spróbować.  Osobiście nie znam osoby, która zarobiła na tym pieniądze, nie spotkałem również w sieci żadnej osoby, która by zarobiła w ten sposób!! Gdyby tak było, wszyscy bylibyśmy już milionerami, ale fajnie :)  NIE DZIAŁA ! 

Podsumowując przestrzegam Cie przed wszelkimi cudownymi sposobami na zarabianie!
Jednocześnie nie mówię, że wszyscy kłamią i nie da się zarobić. To nie o to też chodzi. Raczej, abyś umiejętnie sprawdzał i weryfikował informacje jakie dostajesz.  Jasne, próbuj swoich sił i sprawdzaj.  Jeśli tego nie zrobisz będziesz czuł niedosyt i potem myślał, „ a co, jeśli bym spróbował…”. Ucz się na swoich doświadczeniach i wyciągaj z nich wnioski! Bądź mądry i też ucz się na doświadczeniach innych ludzi. 

"Każdy chętnie słucha i opowiada o swoich sukcesach, niż o porażkach."

2 komentarze:

 1. Co do ankiet niestety muszę się z Tobą nie zgodzić.
  Sam dorabiam w ten sposób - są to małe kwoty (~30 zł miesięcznie).
  Więcej o ankietach na moim blogu, zapraszam :)

  Inne metody - masz racje. Zarabia tylko naganiacz

  OdpowiedzUsuń
 2. Problem polega na tym, że niektórym się wydaje, że zarobić w internecie można szybko i duże kwoty w łatwy sposób - na przykład tak łatwy, jak klikanie reklam. Gdyby tak faktycznie było, to po co ludzie chodziliby do pracy do fabryk za 1200 zł, gdyby w domu mogli zarobić 100 zł w godzinę klikając przed telewizorem w reklamy? Trochę trzeźwego spojrzenia i już nie dajemy się naciągać :)

  OdpowiedzUsuń